ANA DOM

Zapraszamy od 9:00 do 17:00

45-040 Opole pl. Kopernika 13
tel.:+48 606 966 300

e-mail: biuro@anadom.pl
www.anadom.pl

Zapraszamy na nasz profil FB

Anna Mołodecka
Doradca Rynku Nieruchomości
email: a.molodecka@anadom.pl 
tel. kom. +48 693 773 163
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami – lic. nr 17871
Zarządca Nieruchomości – lic. nr 22514

Klaudia Jakus
Specjalista ds. administracyjnych
email: k.jakus@anadom.pl
tel. kom. +48 509 684 255

Napisz do nas

Małgorzata Kalińska
Doradca ds. nieruchomości
email: m.kalinska@anadom.pl
tel. kom. +48 662 217 433

Małgorzata Tybulczyk
Doradca ds. nieruchomości
email: m.tybulczyk@anadom.pl
tel. kom. +48  516 064 884

Katarzyna Dzięcioł
Doradca ds. nieruchomości
email: k.dzieciol@anadom.pl
tel. kom. +48  509 523 179

Alicja Kowanda
Doradca ds. nieruchomości
email: a.kowanda@anadom.pl
tel. kom. +48 502 092 942

Piotr Mnich
Doradca ds. nieruchomości
email: p.mnich@anadom.pl
tel. kom. +48 697 121 945

Adam Mołodecki
Doradca ds. nieruchomości
email: a.molodecki@anadom.pl
tel. kom. +48 731 246 196

Mateusz Łętowski
Doradca ds. nieruchomości
email: l.letowski@anadom.pl
tel. kom. +48 535 283 711

Andrzej Lidychowski
Pełnomocnik ds. Inwestycji Europy Wschodniej
email: a.lidychowski@anadom.pl
tel. kom. +48 698 714 698

Renata Baron
Doradca ds. nieruchomości
email: r.baron@anadom.pl
tel. kom. +48 500 152 478

 

 

 

NADAL SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI?

Znajdziemy ją dla Ciebie Kliknij tutaj
© 2017 ANA DOM