ANA DOM

Zapraszamy od 9:00 do 17:00

Oddział Opole:
45-040 Opole pl. Kopernika 13

 

Oddział Śląsk:
Katarzyna Bomba

 

Zapraszamy na nasz profil FB

www.anadom.pl

Napisz do nas

Anna Mołodecka
Doradca Rynku Nieruchomości
email: a.molodecka@anadom.pl
tel. kom. +48 693 773 163
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami – lic. nr 17871
Zarządca Nieruchomości – lic. nr 22514

Małgorzata Kalińska
Doradca ds. nieruchomości
email: m.kalinska@anadom.pl
tel. kom. +48 662 217 433

Małgorzata Tybulczyk
Doradca ds. nieruchomości
email: m.tybulczyk@anadom.pl
tel. kom. +48 516 064 884

Aleksander Krajewski
Doradca ds. nieruchomości
email: a.krajewski@anadom.pl
tel. kom. +48 604 326 430

Katarzyna Bomba
Doradca ds. nieruchomości
Oddział Śląsk
email: k.bomba@anadom.pl
tel. kom. +48 609 852 943

Dominik Sanetra
Grafik / Media społecznościowe
email: d.sanetra@anadom.pl
tel. kom. +48 601 756 135

Magdalena Gerber-Jahn
Specjalista ds. biurowych
Doradca ds. nieruchomości
email: m.gerber-jahn@anadom.pl
tel. kom. +48 787 996 381

Klaudia Jakus
Specjalista ds. administracyjnych
Doradca rynku pierwotnego
email: k.jakus@anadom.pl
tel. kom. +48 509 684 255

NADAL SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI?

Znajdziemy ją dla Ciebie Kliknij tutaj
© 2021 ANA DOM | WWW.ADRESOWO.PL