ANA DOM

Zapraszamy od 9:00 do 17:00

45-040 Opole pl. Kopernika 13

tel.:+48 606 966 300
e-mail: biuro@anadom.pl

www.anadom.pl

Zapraszamy na nasz profil FB

Napisz do nas

Anna Mołodecka
Doradca Rynku Nieruchomości
email: a.molodecka@anadom.pl
tel. kom. +48 693 773 163
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami – lic. nr 17871
Zarządca Nieruchomości – lic. nr 22514

Małgorzata Kalińska
Doradca ds. nieruchomości
email: m.kalinska@anadom.pl
tel. kom. +48 662 217 433

Małgorzata Tybulczyk
Doradca ds. nieruchomości
email: m.tybulczyk@anadom.pl
tel. kom. +48 516 064 884

Alicja Kowanda
Doradca ds. nieruchomości
email: a.kowanda@anadom.pl
tel. kom. +48 502 092 942

Piotr Mnich
Doradca ds. nieruchomości
email: p.mnich@anadom.pl
tel. kom. +48 697 121 945

Aleksander
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom. +48 698 829 328

Dominik Sanetra
Grafik / Media społecznościowe
email: d.sanetra@anadom.pl
tel. kom. +48 601 756 135

Magdalena Gerber-Jahn
Specjalista ds. administracyjno-biurowych
email: m.gerber-jahn@anadom.pl
tel. kom. +48 787 996 381

Klaudia Jakus
Specjalista ds. administracyjnych
email: k.jakus@anadom.pl
tel. kom. +48 509 684 255

NADAL SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI?

Znajdziemy ją dla Ciebie Kliknij tutaj
© 2021 ANA DOM