Opole

Mieszkanie na sprzedaż

298 000 zł

Dane oferty

  • Cena za m2 10 098 zł
  • Nr oferty4282/3920/OMS
  • Rodzaj Mieszkanie na sprzedaż
  • Powierzchnia 29.51 m2
  • Budynek Wysoki blok
  • Winda Tak
  • Gaz Tak

Opis oferty

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w Opolu przy ul. Wojska Polskiego.
Kawalerka z balkonem i piękną ekspozycją na teren zielony.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,51 m2 wraz z piwnicą, usytuowane w wysokim bloku na piętrze 2.
Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC.

W najbliższej okolicy znajdują się liczne miejsca parkingowe, ogólnodostępne.

Dobra lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości.
W pobliżu przystanki MZK, sklepy, punkty usługowe, poczta, uczelnia, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka i inne.

Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Kontakt: Anna Mołodecka, pośrednik odpowiedzialny zawodowo – lic. nr 17871
tel.: +48 693 773 163, e-mail: a.molodecka@anadom.pl

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatne doradztwo w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. k.c. Stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Wyślij zapytanie w sprawie oferty Nr 4282/3920/OMS

    NADAL SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI?

    Znajdziemy ją dla Ciebie Kliknij tutaj
    © 2022 ANA DOM | WWW.ADRESOWO.PL