Nowa inwestycja w Opolu – Zawadzie – Osiedle Verona.

Dziś chcielibyśmy Państwu przedstawić Osiedle Verona – nową inwestycję powstającą w Opolu-Zawadzie, przy ul. Luboszyckiej. Nieruchomość stanowią domy w zabudowie bliźniaczej, powstające przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Osiedle obejmuje 10 budynków, czyli łącznie 20 domów. Każdy dom o powierzchni 75,65 m² posiada przynależny ogródek o powierzchniach od 69 m2 do maksymalnie 236 m2. Ważnym aspektem będzie założona m. in.: rekuperacja, która zapewnia czyste powietrze, a także ogranicza straty ciepła. Ponadto zastosowane będzie wydajne ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Dodatkowym atutem będą duże okna, ze względu na fakt doskonałego doświetlenia wnętrza światłem naturalnym.

 

 

Opis inwestycji:

Parter posiada część dzienną, w której znajduje się salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Szerokie drzwi balkonowe prowadzą na duży taras, który bez wątpienia idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i relaksu.

Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie o różnym metrażu oraz komfortowa łazienka.

Domy pokryte są dwuspadowym dachem, co zapewnia dodatkowe miejsce na poddaszu do własnej aranżacji.

Opis szczegółowy:

  • Budynek dwukondygnacyjny, kryty dachem dwuspadowym,
  • Dwa miejsca postojowe, przynależne do jednego domu,
  • Na piętrze pierwszym znajdą się trzy sypialnie, duża sypialnia z ekspozycją na południowy zachód, z widokiem na ogród,
  • Parter domu dobrze doświetlony dzięki dużym, przeszklonym drzwiom tarasowym,
  • Na parterze znajdzie się część dzienna – salon z aneksem kuchennym i jadalnią, a także łazienka oraz wiatrołap,
  • Wewnętrzna droga osiedla zostanie wyłożona nowoczesnym eko-kwadratem, doskonale odprowadzającym wodę.

Wyposażenie budynku oraz działki:

  • Rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła)
  • Ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła
  • Ogrodzenie panelowe między sąsiadami.

Lokalizacja:

Okolica inwestycji doskonale jest skomunikowana pod względem infrastruktury – bliskość obwodnicy Opola, autostrady A4 czy też drogi krajowej nr 45. W pobliżu znajdują się publiczne przedszkole oraz szkoła podstawowa. Zakupy można zrobić w pobliskich centrach handlowych, takich jak np. Turawa Park, Centrum Handlowe Karolinka czy Solaris Center. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących atrakcyjność terenów zielonych. Ogromnym atutem lokalizacyjnym jest bliskość Jeziora Turawskiego, oferującego szerokie możliwości aktywnego odpoczynku. Bezpośrednia okolica inwestycji cechuje się spokojem pośród rozległych pól, łąk i terenów zalesionych. To komfortowe warunki np. do odpoczynku po pracy przy jednoczesnym dostępie do całego wachlarzu usług.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z naszym biurem – biuro@anadom.pl

 

 

NADAL SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI?

Znajdziemy ją dla Ciebie Kliknij tutaj
© 2022 ANA DOM | WWW.ADRESOWO.PL